Kedves leendő Ovisunk!

Szeretnéd jobban megismerni csoportunkat?
A miénk a Piros vagy más néven Róka csoport, ahol a színességünk, bátorságunk, okosságunk és leleményességünk miatt vagyunk különlegesek!
23 vidám kisgyerek jár hozzánk, 3-7 éves vegyes korcsoportú közösség vagyunk, ahol mindenki egymást segítve, szeretve vesz részt a mindennapokban és mindannyian izgatottan várjuk, hogy Te is csatlakozz csoportunkhoz!

Itt minden nap egy kaland és szeretettel hívunk, hogy sompolyogj be hozzánk és nézz körül nálunk! Különböző játékok és tevékenységek várnak rád, ahol alkothatsz, énekelhetsz, táncolhatsz, zenére tornázhatsz és még sok más érdekes dolgot kipróbálhatsz. Szeretünk vágni, rajzolni, festeni, színezni, újrahasznosítani, alkotni olyan dolgokat, amire másnak már nincs szüksége. Verseket, mondókákat, meséket mondunk, megünnepeljük a szülinapokat, ünnepeket. Nagyon szeretünk az udvaron is játszani, csúszdázni, szaladgálni, labdázni, homokozni.

Szeretjük a természetet, állatokat, különleges csigákat nevelünk a csoportunkban, etetjük őket, s figyeljük ahogy fejlődnek. Kíváncsi vagy rájuk? Gyere be hozzánk és nézd meg nyugodtan!

Itt sok olyan tevékenységre is lehetőséged lesz, amelyek még vidámabbá teszik az ovis napjaidat.
 Mindenki, de tényleg mindenki nagyon élvezi ezeket a foglalkozásokat!
Szóval, ha szeretnél egy igazi kalandba kezdeni, ahol mindig történik valami izgalmas, akkor gyere hozzánk!

Nagy örömmel várunk, óvónénink Andi néni és Betti néni, akik délelőttönként játszanak veled, Erzsi néni és Ica néni délutánonként őrzik az álmodat, dajkanénink Piroska néni, s aki még sokat segít, Kata néni. Valójában egy nagy család vagyunk, itt mindenki barátságos és mindig számíthatsz ránk!

Amikor majd iskolába mész, büszkén mesélheted, hogy a Piros csoport kis ovisa voltál. Szeretettel várunk!
Mátyusné Szabó Beáta

óvodavezető/óvodapedagógus