Honlap testreszabása
készítette a honlap.hu
Boda Letícia vagyok, óvodapszichológus a Kőbányai Gyöngyike Óvodában. 2023 szeptembere óta dolgozom az intézményben, és fő feladatom, hogy segítsem a gyermekeket és családjaikat az óvoda életével kapcsolatos kihívások kezelésében. Pszichológusi diplomámat az Eötvös Loránd Tudományegyetemen szereztem, ahol 2023 nyarán lettem okleveles pszichológus. Egyetemi tanulmányaim során már többször foglalkoztam gyerekekkel (pl. önkéntesség keretében), így ez a tapasztalat erősített meg abban, hogy óvodapszichológusi pozíciót válasszak. Grafikusi végzettséggel is rendelkezem, így szívesen alkalmazok kreatív megoldásokat, amelyek könnyedén illeszkednek az óvodai fejlesztésbe. A Gyöngyike Óvodában kifejezetten tetszik, hogy kicsi létszámú, így családias közösséget alkot. Az itt dolgozók elkötelezettek és összetartóak, ami hozzájárul az óvodai légkör pozitív hangulatához. Örömmel tapasztaltam, hogy az óvoda kiemelten fontosnak tartja a gyermekek testi-lelki egészségét, így számos lehetőséget biztosít a fejlesztésre. Munkám során rendszeresen látogatom az óvodai csoportokat, és közös játék során igyekszem minél jobban megismerni a gyerekeket. Az óvodapedagógusokkal folyamatosan konzultálok, így a felmerő nehézségek esetén közösen keressük a megoldásokat. Egyéni és csoportos foglalkozások keretében egy-egy problématerületet érintő célzott fejlesztéseket tartok. Emellett aktívan részt veszek az óvodában zajló preventív programok megvalósításában (pl. az agresszió csökkentését célzó Nyugi Ovi Program), valamint a szülőknek szánt előadások és fórumok lebonyolításában. Örömmel fogadom a szülői megkereséseket is, akik egyéni nehézségekkel vagy elakadásokkal küzdenek. Munkám során igyekszem a legjobb tudásom szerint feltárni a probléma hátterét, és integrált szemléletben segíteni annak leküzdését. Ha bármilyen kérdése van vagy beszélni szeretne velem, forduljon hozzám bizalommal! Személyesen hétfőn és szerdán 8:00 és 13:00 között találkozhatunk az óvodában, azonban kérhetnek hozzám időpontot a gyongyikepszichologus@gmail.com email címen, vagy az óvodapedagógusokon keresztül is. Szeretettel várom Önöket, hogy együtt támogathassuk gyermeke(ik) fejlődését és boldogulását.
 
Üdvözlettel, Boda Letícia Óvodapszichológus

Kőbányai Gyöngyike Óvoda

Óvodavezető: Mátyusné Szabó Beáta

1101 Budapest, Salgótarjáni út 47.